LAL Gayrimenkul Değerleme A.Ş. 2010’a merhaba dedi.
There are no translations available.

LAL Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Müşterileri, çalışanları ve iş ortakları ile bir araya geldiği yeni yıl kokteyli ile 2010’a merhaba dedi.

Lal Değerleme Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz yaptığı kokteyl konuşmasında; bu güzel günde müşterileri, çalışanları ve iş ortaklarını ağırlamaktan ve onlarla birlike olmaktan onur duyduğunu belirtti.

Konuşmasında çalışanları ve iş ortaklarına hitaben gelecekte de beraber çalışmaya devam etmek ümidini ve isteğini vurgulayan Öz, 2009 yılına dair, dünya, ülke ve şirket açısından genel bir değerlendirme yaptı.

2010 yılına dönük planlarından ve hedeflerinden de bahseden Ebru Öz, 2010 yılının Lal Değerleme için bir sıçrama , Türkiye için de bir kalkınma yılı olacağını belirtti.

Yaptığı konuşmada gayrimenkul sektörünü de değerlendiren Ebru Öz, değerleme sektörünün geleceğinden umutlu olduğunu ve Lal Değerleme'nin değerleme hizmetlerinde kalitesinden ödün vermeyeceğini belirtti.

Konuşmasında Lal Değerleme olarak sektörün en iyisi olma hedeflerini sürdürecekleri mesajını veren Öz, yeni yılın değerleme sektörüne, tüm ülkeye ve tüm dünyaya bol kazanç ve iyilikler getirmesini diledi.

 

Son Haber

You Are Here  : Ana Sayfa La Salle de Presse Les Nouvelles LAL Gayrimenkul Değerleme A.Ş. 2010’a merhaba dedi.