Lâl Değerleme 2010 yılı altı aylık değerlendirme toplantısı yapıldı.

Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş.’nin 2010 yılı altı aylık değerlendirme toplantısı, 3 Temmuz günü Leda Bistro-Cafe’de gerçekleştirildi. Toplantıya Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz, Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. Genel Müdürü Eda Öz, Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. Kurumsal Değerleme Departmanı Müdürü Erinç Barış, Bireysel Değerleme Departmanı Müdürü Osman Yüksel, Lal Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Ankara Şubesi Müdürü Erkan Yıldız, Lal Değerleme merkez ofis çalışanları ve kadrolu değerleme uzmanları katıldı.

Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz konuşmasında şirketin geçen yıllarda yönettiği başarılı projelerden, bugün yapmakta olduğu çalışmalardan, gerçekleştireceği projelerden söz etti. Şirketin büyüme hedeflerini de açıklayan Öz, İzmir ve İstanbul yapılanmaları ve şubeleşme konusunda görüşlerini dile getirdi. Ebru Öz, çalışanların kariyer planlarını yaparken bu hedefleri de dikkate almaları gerektiğinin de altını çizdi.

Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. Genel Müdürü Eda Öz de toplantıda bir konuşma yaptı. Eda ÖZ, konuşmasına Lal Değerleme’nin bugünlere geliş aşamalarını anlatarak başladı. Daha sonra Şirketin geleceğe ilişkin hedef ve planlarından söz eden Eda Öz, şirketin işleyişi ile ilgili Yönetim Kurulu’nda alınan mevcut kararlar hakkında da bilgi verdi.

 

Son Haber

Bulunduğunuz Yer  : Ana Sayfa Basın Odası Haberler Lâl Değerleme 2010 yılı altı aylık değerlendirme toplantısı yapıldı.