Lal Değerleme'den Gaziantep Ziyareti
There are no translations available.

Lal Gayrimenkul Değerleme Müş. A.Ş. Genel Müdürü Eda Öz ve Bireysel Değerleme Bölümü Müdürü Osman Yüksel 10 Aralık 2010 tarihinde Gaziantep'teki eksperlerini ofislerinde ziyaret ederek eksperlerinin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Eksperlerin sorunları ve sektör hakkında görüşleri alınarak, ziyaretler sonrasında Gaziantep'teki tüm eksperleri biraraya getiren bir yemek düzenledi. Bu yemekli toplantıda birbirleri ile tanışma fırsatı bulan eksperler, bu ziyaretlerden ve Lal Değerleme’nin çalışma prensiplerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ofis ziyaretlerinde yapılan görüşmelerde, eksperlere mesleki ve etik kurallara uygun kaliteli raporlamalarına devam etmeleri hususu aktarılırken görüş alış verişinde bulunuldu. Eksperlere kariyer yapılanmalarıyla ilgili bilgiler verilirken, Lal Değerleme’nin kendini sürekli geliştiren, başarılı ve kendine bu meslekte hedefler belirlemiş eksperler ile işlerini artırmak istediği üzerinde duruldu.

Gaziantep’te GATEM Halkbankası Şubesi’ni ziyaret eden Lal Değerleme, Şube’den Lal Değerleme ile ilgili izlenimlerini de öğrenme fırsatı buldu.

Lal Değerleme Yönetim Kurulu, Gaziantep’e yapılan bu ziyaretin benzerinin periyodik olarak belirlenen diğer illerede yapılmasına karar verdi.

 

Son Haber

You Are Here  : Ana Sayfa La Salle de Presse Les Nouvelles Lal Değerleme'den Gaziantep Ziyareti