Sözleşmeli Eksperler Ankara’da Toplandı
There are no translations available.

Lal Değerleme A.Ş’nin, Sözleşmeli Eksperler Toplantısı 26-27 Şubat 2011 tarihlerinde gerçekleşti. Bu yıl ikincisi düzenlenen eğitim toplantıları birinci gün Ankara Litai Otel’de, ikinci gün ise Halk Bankası Genel Müdürlük tesislerinde gerçekleşti.

Toplantının açılış konuşmalarını Lal Değerleme A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz ve Türkiye Değerleme Uzmanlar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Parmakçı yaptı. Ardından kürsüye çıkan Lal Değerleme A.Ş Bireysel Ekspertiz Bölüm Müdürü Osman Yüksel, Sıkça Rastlanan Sorular konu başlığı ile bir sunum yaptı. Bu bölümde Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden gelen eksperler Osman Yüksel’in hazırladığı soruları, kendilerine dağıtılan radyo manyetik oy kullanma aracı ile yanıtladı. Böylece sunuma katılma imkanı bulan eksperler aynı zamanda değerleme ve raporlama işinde en sık karşılaştıkları soruların cevaplarını da birlikte buldu.

Soru-cevap şeklinde geçen bu bölümde Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müşaviri Şinasi Bayraktar ve Türkiye Değerleme Uzmanlar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Parmakçı da yanıtların ve soruların açıklanmasına katkı sağladı. Bu bölümün ardından bilgisayar başında bir gayrimenkulün değeri hakkında eksperlere ön bilgi verebilen GAYME isimli yazılım programı tanıtıldı ve eksperlere bu programı kullanma eğitimi verildi.

Bu eğitimin ardından bir navigasyon firması eksperlere yönelik hazırlanan ürünlerini anlattı. Bu sunumların ardından toplantıya katılan tüm ekipler tek tek sahneye davet edildi ve kendilerine sertifikaları verildi.

Yoğun geçen gündüz toplantısının ardından akşam gala yemeğine geçildi. Lal Değerleme A.Ş tüm çalışanları ve sözleşmeli eksperleriyle güzel bir akşam geçirdi. Eğitim toplantılarının son ayağı 27 Şubat Pazar günü Halk Bankası Genel Müdürlük tesislerinde verilen eğitim ile son buldu.
 

Son Haber

You Are Here  : Ana Sayfa Press Room News Sözleşmeli Eksperler Ankara’da Toplandı