Lal, ODTÜ’lülere Sektörü Anlattı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İşletme Bölümü öğrencileri, “TURKISH BUSINESS ENVIRONMENT” dersi çerçevesinde Lal Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’yi ziyaret ederek, değerleme sektörü hakkında bilgi aldılar.

 

ODTÜ İşletme Bölümü öğrencilerinin, Türkiye’deki meslek grupları hakkında bilgi sahibi olmasına yönelik olarak aldıkları “TURKISH BUSINESS ENVIRONMENT” dersinin bu haftaki konusu “Gayrimenkul Değerleme Sektörü” oldu. Bu kapsamda Lal Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’yi ziyaret eden ODTÜ’lü öğrenciler, Lal Değerleme A.Ş. tarafından ağırlanarak, “Gayrimenkul Değerleme Sektörü” hakkında bilgilendirildiler.

 

Öğrenci grubunu karşılayan Lal Değerleme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz, kısa bir hoş geldiniz konuşması yaptı. Geçmiş yıllarda farklı üniversitelerde de benzer bilgilendirme çalışmaları yapmış olan Lal Değerleme A.Ş.’nin, Gayrimenkul Değerleme Sektörü’ne yönelik bilgilendirme faaliyetlerine devam edeceğini belirten Ebru Öz, ODTÜ’lü öğrencileri ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

 

Lal Değerleme A.Ş. Genel Müdürü Eda Öz ise Lal Değerleme A.Ş. hakkında kısa bilgi verdikten sonra, ODTÜ’lü öğrenciler için hazırlanan ve Gayrimenkul Değerleme, Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı, Gayrimenkul Değerleme Süreci konularını içeren sunumunu gerçekleştirdi.

 

Teminat Değerleme Bölüm Müdürü Osman Yüksel ve Kurumsal Değerleme Bölüm Müdürü M. Erinç Barış, kendi bölümlerinin çalışmaları ve değerleme süreçleri hakkında öğrencilere bilgi verirken, Lal Değerleme A.Ş. Marka Danışmanı Necdet Kara da,  “Değerleme Sektöründe Markalaşmanın Önemi” konulu bir sunum yaptı. Bilgilendirmenin son bölümünde, ODTÜ’lü öğrencilerin merak ettikleri konulardaki soruları, Lal Değerleme A.Ş. yetkilileri tarafından yanıtlanarak, sektöre ilişkin detay bilgi verildi.


 

Son Haber

Bulunduğunuz Yer  : Ana Sayfa Basın Odası Haberler Lal, ODTÜ’lülere Sektörü Anlattı