“Gayrimenkul Yatırım Ortakları Mevzuatı Eğitimi”
There are no translations available.

23 Şubat 2013 · 14.00-18.00

Swissotel Ankara

EĞİTİM BİRİMİ

A. Pervin Soydemir (Eğitmen)

 

Eğitim İçeriği

 

- Gayrimenkul Sektörü 2012 değerlendirmesi ve 2013 beklentileri

- Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde;

- GYO tanımı, GYO türleri, Organizasyon yapısı,

- GYO'nun amaçları,

- GYO Kuruluş şekli, halka arzı,

- GYO'nun yapabildiği/yapamadığı işler, kısıtlamalar, sınırlar,

- Yatırımcılara sağladığı avantajlar, haklar,

- Kurucuların avantajları, kimler neden GYO kurmalı?

- GYO portföyünün değerlemesi ve değerleme hizmeti/düzenlemeleri/yöntemleri

- Soru ve Cevaplar

 

EĞİTİM BİRİMİ Hakkında

 

Gayrimenkul Değerleme sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda eğitim ve seminerler düzenlemek amacıyla kurulmuş olan “Eğitim Birimi”, gayrimenkul ve gayrimenkul değerleme sektörlerindeki deneyimli eleman eksiğini gidermek, sektöre nitelikli personel yetiştirmek ve sektörle ilişkili diğer kişi, kurum ve kuruluşları bilgilendirmek hedefleri doğrultusunda çalışmalar yapmaktadır. Her biri alanında uzman eğitmenleri ile eğitim ve seminerler düzenleyen Eğitim Birimi, sektördeki deneyimli personel açığının giderilmesine katkı sağlamakta, gayrimenkul ve gayrimenkul değerleme sektörlerindeki ve bu sektörlerle ilişkili  tüm aktörleri bilgilendirerek, gerek teorik eğitimleri, gerek uygulamalı eğitimleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Kurum ve şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda özel eğitimler de düzenlenmektedir.

 

Eğitmen Hakkında

 

Lisans eğitimini 1983 yılında  Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde tamamlayan  Pervin Soydemir, Vakıflar Bankası A.Ş.Genel Müdürlüğü- Para Hisse Senedi ve Tahvil Müdürlüğü Mali Analist, Menkul Kıymetler ve Fon Yönetimi Müdürlüğü Müdür Yardımcısı, Global Menkul Değerler Ankara Şube Müdürü, İnter Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı ve Unicorn Portföy Yönetimi A.Ş. de Genel Müdür olarak görev yapmıştır. Son 4 yıldır  çeşitli şirket ve Kurumlarda Finansal Danışmanlık ve Eğitim hizmeti vermektedir. Hizmet verilen bazı kurumlar,  Bankalar Birliği, TMSF, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, ASMMMO ve  Kastamonu Üniversitesi ile çeşitli şirketlerdir. Sermaye Piyasası İleri Düzey lisansına sahip olan Pervin Soydemir Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Halk Bilim yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

 

Katılım Koşulları

 

Katılım Ücreti : 175 TL +  KDV (%18)

SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Şirketlerine %10 İndirim Uygulanacaktır.

Eğitim ücreti; eğitim notlarını ve katılımcıların kahve aralarındaki ağırlanmalarını içermektedir.

Eğitim Tarihi: 23 Şubat 2013 Cumartesi        Kayıt: 13.30-14.00         Eğitim: 14:00 - 18:00

Eğitim Yeri: Swissotel,  Yıldızevler Mahallesi  Jose Marti Caddesi No: 2 Çankaya/Ankara

Son başvuru: 21 Şubat 2013 Perşembe mesai bitimine kadar

Başvuru işlemlerine ve eğitime dair bilgi almak için 542 404 15 76 numaralı telefonu arayabilir veya Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

Son Haber

You Are Here  : Ana Sayfa La Filière de Formation Nos Programmes de Formation “Gayrimenkul Yatırım Ortakları Mevzuatı Eğitimi”