Sözleşmeli Eksperlere Eğitim
There are no translations available.

asaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

SÖZLEŞMELİ EKSPERLERE EĞİTİM

Lal Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde sektörün ihtiyaçları doğrultusunda kurulan Eğitim Birimi, eğitim faaliyetlerine devam ediyor. Şirket içi ve sektöre yönelik eğitimlere ara vermeden devam eden Eğitim Birimi, sözleşmeli eksperler ve sektöre yeni giriş yapan adaylar için de eğitimler düzenliyor.

Bu çerçevede Elazığ, Batman, Malatya, İzmir ve Rize illerinden gelen değerleme uzmanı adaylarına, Lal Değerleme A.Ş.  Eğitim Müdürü Osman Yüksel tarafından “Gayrimenkul Değerlemeye Giriş” eğitimi verildi. Tepe Prime Plaza’daki Merkez Ofiste verilen eğitimde katılımcılar; Değerlemede Kullanılan Yöntemler, Değerleme Aşamaları, Değerlemede Teknik Olarak Dikkat Edilecek Hususlar, Gayrimenkulün Değerine Etki Eden Faktörler ve Değerleme Raporu Düzenlenmesine İlişkin Esaslar gibi temel konularda bilgilendirildi. 3 gün süren eğitimin ardından bir de değerlendirme sınavı yapıldı. Sınav sonunda tüm katılımcılara, katılım belgesi verildi. Teorik eğitimin ardından, saha çalışmasına da çıkan katılımcılar; ön hazırlık, tapu-belediye işlemleri, yer görme ve rapor yazım süreçlerini yakından takip ederek, kazandıkları teorik bilgileri pekiştirme imkanı buldular.

Kadrolu ve sözleşmeli eksperlerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla; Gayrimenkul Değerlemeye Giriş, Tarım Arazileri Değerlemesi ve Tarım Alanları Değer Biçme Eğitimleri düzenleyen Eğitim Birimi,  idari personeli için de eğitimler düzenliyor.  2013 yılı itibari ile eğitimlerini yoğunlaştıran Eğitim Birimi, şirket içi eğitimlerinin yanı sıra kamu ve özel sektörden gelen talepler doğrultusunda “Tapu Mevzuatına Giriş” ve “GYO Mevzuatı” eğitimleri ile özel içerikli eğitimler de gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

Son Haber

You Are Here  : Ana Sayfa Training Unit Eğitimlerimiz Sözleşmeli Eksperlere Eğitim