LAL Değerleme ve TÜV SÜD’den İşbirliği
Alman TÜV SÜD ImmoWert GmbH ve Türk LAL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş.,
Almanya ve Türkiye'deki gayrimenkul değerlemelerinde işbirliği yapacak.

 

 

 

LAL DEĞERLEME VE TÜV SÜD'DEN İŞBİRLİĞİ

Alman TÜV SÜD ImmoWert GmbH ve Türk LAL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş., Almanya ve Türkiye'deki gayrimenkul değerlemelerinde işbirliği yapacak.

Gayrimenkul analisti olarak ulusal ve uluslararası düzeydeki kurallar çerçevesinde, tarafsız ve profesyonel bir şekilde gayrimenkul değerleme hizmetleri sunmakta olan TÜV SÜD ImmoWert GmbH ile Türkiye'de gayrimenkul değerlemesinde yetkili bir kuruluş olan LAL DEĞERLEME A.Ş. arasında işbirliğine yönelik bir anlaşma yapıldı. İki şirket arasındaki bu işbirliğine dair anlaşma, Münih'te gerçekleştirilen Uluslararası Gayrimenkul Fuarı Expo Real 2015'te imzalandı.

 

Almanya'da bulunan ayrı sekiz merkezdeki 50'den fazla gayrimenkul uzmanı bulunan TÜV SÜD ImmoWert GmbH, piyasa ve teminat değerleme raporları ile bilanço ve sigorta değerlemeleri için gerçek rayiç değer raporları düzenlemektedir. LAL DEĞERLEME A.Ş. ile gerçekleştirdikleri işbirliğini değerlendiren TÜV SÜD ImmoWert GmbH şirketinin CEO'su Rüdiger Hornung, "Birlikte müşterilerimize gelecekte daha iyi destek verebileceğimiz LAL DEĞERLEME A.Ş. gibi deneyimli bir partner bulduğumuzdan ve aynı zamanda hızla büyüyen Türk pazarında içeriği daha dolgun değerlendirmeler sunabilecek olmamızdan dolayı çok memnunum.'' açıklamasında bulundu.

 

Türkiye'de gayrimenkul değerlemesinde yetkilendirilmiş bir kuruluş olan LAL DEĞERLEME A.Ş., Ankara'daki merkezi ve şubeleriyle ülke genelinde bankalar, sigorta şirketleri, sanayi kuruluşları gibi farklı sektörlerin yanında özel müşteriler için de değerleme hizmeti vermektedir. LAL DEĞERLEME A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz, "TÜV SÜD ImmoWert ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği, müşterilerimize Türkiye dışında da, özellikle Alman pazarında, güvenilir gayrimenkul değerleme hizmeti sunmamızı sağlayacaktır." açıklamasında bulundu.

 

Son Haber

Bulunduğunuz Yer  : Ana Sayfa Basın Odası Haberler LAL Değerleme ve TÜV SÜD’den İşbirliği