YASAL UYARI

Bu www.laldegerleme.com.tr sitenin sahibi LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş.’dir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

www.laldegerleme.com.tr sitesinde yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş.’in önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş.’e hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş.’i hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

Bu sitede bulunan haklar, bilgi veya ifadelerin (markalar,tasarımlar, resimler, logolar, fikri haklar ve sair her tür haklar) telif hakkı ve mülkiyet hakkı LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş.’e ve ortaklarına aittir. Bu haklar LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş.’in yazılı izni olmaksızın hiçbir gerçek ve/veya tüzel kişi yada kuruluş tarafından kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Web sitemizin bazı bölümlerinde isminiz, email adresiniz, faks numaranız veya posta adresiniz gibi kontakt bilgilerinizi yazmanız gereken kısımlar bulunmaktadır. LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. kesin olarak üyelerinin ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerinin gizliliğine saygı göstermektedir. Girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ve kontakt detaylarınız kanuni zorunluluklar hariç LÂL Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. içerisinde tutulup üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. İstediğiniz takdirde kişisel bilgilerinizin arşivimizden silinmesi için bize bir e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.