Şirketimiz Lâl Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş., 1996 yılından beri müşterilerine gayrimenkul, makine değerleme ve müşavirlik alanlarında deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

Arazi, arsa, konut, villa, işyeri, bina, alışveriş merkezi, fabrika, otel, tatil köyü, akaryakıt istasyonu vb. birçok gayrimenkulün ve iş makineleri, makine parkları, tesisler gibi makine ekipmanların değerlemelerinde görev almış, deneyimli bir kadroya sahip olan şirketimiz; Ankara, İç Anadolu Bölgesi’nde merkez olmak üzere; Marmara Bölgesi’nde İstanbul, Ege Bölgesi’nde İzmir, Akdeniz Bölgesi’nde Adana, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Şanlıurfa, Doğu Anadolu Bölgesi’nde Van, Karadeniz Bölgesi’nde Samsun bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinde bulunan sözleşmeli değerleme uzmanları ile tüm ülkeye hizmet veren bir firmadır. Yapmış olduğumuz işbirlikleri ile Kıbrıs, Avrupa, Rusya, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’da hizmet vermekteyiz.

Bilimsel yöntemlerle, tarafsız bir şekilde, Uluslararası Değerleme Standartları’na (UDES-IVSC) uygun olarak yapılan çalışmalarımız, gizlilik prensibi doğrultusunda sadece ilgilileri ile paylaşılmaktadır.

Sizlerin gayrimenkul ve makine sektörü ile ilgili tüm sorularınıza cevap vermekten ve bilgi ve tecrübemiz dahilindeki konularda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizlerle tanışmak ve verdiğimiz hizmetler konusunda bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

İletişim Sayfası